FINANČNÍ ÚČETNÍ

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM

  • Kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností s různým předmětem podnikání dle ÚS v účetním systému POHODA
  • Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • Zpracování DPH a KH, znalost specifik u nemovitostí
  • Zpracovávání účetních dokladů
  • Kalkulace vnitropodnikových úroků
  • Vyplňování výkazů pro ČSÚ
  • Příprava úhrad v bance
  • Komunikace s FÚ
  • Správa datových schránek
  • Zpracování vybraných daňových přiznání
  • Spolupráce s právním oddělením na přípravě smluv
  • Zpracování ročních závěrek
  • Zajištění inventarizace majetku a závazků
  • Spolupráce s daňovým specialistou při zajišťování agendy některých daní
  • Příprava podkladů a spolupráce s auditory

KOHO HLEDÁME – PROFIL KANDIDÁTA

  • Nutná praxe v oboru na podobné pozici min. 3 roky
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatné rozhodování
  • Přátelský a proklientský přístup
  • Znalost MS Office, účetního SW POHODA

CO NABÍZÍME

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Přátelskou atmosféru a mladý kolektiv
  • Občerstvení na pracovišti
  • Mimopracovní akce (vánoční firemní večírek, letní grilování, aj.)
  • Školení a vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební mobilní telefon
  • Služební notebook
  • Plat dle zkušeností uchazeče

V případě, že Vás tato pozice oslovila a chcete se přidat k našemu týmu, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@rsbcgroup.com

Těšíme se na setkání.

Zasláním životopisu pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost RSBC Advisory s.r.o. IČO: 03202437, Na Veselí 1342/22, Nusle, 140 00 Praha 4, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

rsbc_financni_ucetni.pdf (pdf, 86 kB)